Naše služby

Poradíme si s účetnictvím každého živnostníka, firmy či spolkem.
Provádíme rekonstrukce účetnictví a controlling. Spolupracujeme s renomovanými auditory a daňovými poradci.

Zpracujeme veškerá daňová přiznání. Jsme vám k dispozici od kompletace podkladů pro sestavení daňového přiznání. Zároveň vám pomůžeme s jejich odevzdání správci daně.V této souvislosti nabízíme i revizi stávajících daň. přiznání. Ručíme za formální správnost veškerých přiznání v souladu se zákonnými předpisy.

Zabezpečujeme i komplexní služby, které souvisí s vedením a zpracováním daňové evidence dle aktuální daňových předpisů s velkým důrazem na zájmy klienta.

Účetnictví

V rámci vedení účetnictví pro firmy (dříve známé podvojné účetnictví), zajistíme kompletní účetní a zároveň daňovou a mzdovou agendu. Samozřejmostí je poradenský servis a taktéž tvorba vnitro podnikových předpisů.

Kurzy a školení

Bojíte se nudné teorie, kterou nebudete umět v praxi využít? Naše online kurzy účetnictví kombinují základní teorii s praktickými příklady. Pokud pro Vás online kurzy nejsou, lze se domluvit na individuálních konzultacích.

Více jak 70 % klientů přichází na základě doporučení

Většina našich klientů oceňuje zajištění komunikace s úřady a zastupování před úřady. To se týká veškerých úřadů, které souvisí s vaším podnikáním. Veškeré informace, které souvisí s podnikáním vidíte neustále online.

Další výhody spolupráce s námi...

Zastupování na úřadech

S námi již nemusíte běhat po úřadech. Automaticky vás zastoupíme při běžné komunikaci či kontrolách.

Komplexní služby

Za veškeré konzultace si nic neúčtujeme, ať se jedná o účetní nebo daňovou problematiku.

Online kurzy a vzdělávání

Zaškolíme vás a umožníme přístup k online seminářům, kde řešíme novinky z legislativy.

Pracujeme s následujícími programy